Długopisy z nadrukiem
Brak kategorii

Jak reklamować swoją firmę?

Chcesz, aby twoja firma zwiększyła sprzedaż, a także zyskała nowych klientów. To nic trudnego! Obecnie mamy mnóstwo możliwości reklamy firmy, jednak z tak bogatej oferty trudno wybrać coś, co na pewno pomoże. Przejdź do dalszej części artykułu i poznaj sprawdzone sposoby. Zapraszamy!

Pomyśl o mailach!

Możesz współpracować z firmą, która zajmuje się tzw. mailingiem. Jest to swego rodzaju reklama za pomocą maili klientów, którzy już wcześniej byli zainteresowani przykładowo darmowym webinarem. Dzięki temu mogą dotrzeć do konkretnego odbiorcy z reklamą i pozyskać klienta, który przejawił zainteresowanie już danymi usługami/produktami.

Reklamy billboardowe

Muszą być one położone w bardzo dobrych lokalizacjach, które przyciągną wzrok. Głównie są to autostrady czy miejsca, które są często zakorkowane. Nie warto jest jednak wybierać miejsc, na których jest już mnóstwo reklam. Ludzie nie lubią skupiać się na tego typu rzeczach. Powierzchnia nie jest z gumy, więc przekaz musi być prosty, krótki i wyróżniać się. Biorąc pod uwagę możliwe zasięgi, jest to stosunkowa niedroga forma reklamy.

Długopisy reklamowe

Gadżety reklamowe

To kolejna skuteczna forma, która na rynku jest już kilkadziesiąt lat. Są nimi głównie długopisy reklamowe, ale także breloczki, kubki i tego typu gadżety. Dlaczego? Są to małe przedmioty, które przydają się na co dzień, a w przypadku długopisów z nadrukiem mają możliwość naniesienia reklamy, która nieświadomie będzie przypominać klientom o usługach. Jest to bardzo tania inwestycja.

Która reklama firmy będzie dla Ciebie najlepsza?

Sam powinieneś zdecydować o tym, co dla Twojej firmy będzie najlepsze. Możesz także poprosić o pomoc firmy, które zajmują się planowaniem marketingu na kilka miesięcy. Wtedy podając budżet, możliwości będziesz w stanie ocenić, na co warto przeznaczyć pieniądze, a na co nie. Pamiętaj, że nie warto poddawać się od razu, ponieważ marketing to długa droga do sukcesu, ale z pewnością warto!